KONST / Litografier / Färglitografi 16784052
nr 1678 4052
Curt Asker
(f. 1930), Sverige
Signerad, numrerad 40/190. Färglitografi. Bladets mått: 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 82x62 cm
Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 februari 2025
kl 19:51:12
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)